Keresés

Irodaszer ellátásban szerzett tapasztalattal rendelkező értékesítőt keresünk, Budapest és agglomerációja területére.

A leendő munkatárs feladatai:

·         Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel

·         Új partnerek felkutatása

·         Árajánlatok készítése, megrendelés felvétele

·         adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

·         Irodaszer ellátásban szerzett tapasztalat, kapcsolatrendszer

·         Értékesítési véna, jó megjelenés

·         Céltudatos, kitartó, eredményorientált személyiség

·         Pozitív hozzáállás, kudarctűrés

·         Önálló munkavégzés

·         Felhasználói szintű számítógépes ismeret, magas szintű Excel, Outlook tudás

·         Saját gépjármű

Amit kínálunk:

·         Kimagasló jutalék

·         Home Office

·         Telefon

·         Költségtérítés

Bérezés és egyéb juttatások megállapodás szerint!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével juttassa el a info@ketmolnar.hu e-mail címre.

Kosaram

Papír akciós áron!

On-line bélyegző rendelés

Minden ami logozható

Facebook.com/Molnár Papír

Termékek